Monday, 11. December 2023
 
   
 

 

 

Dlouhý mejdan? Nemusíte hostům objednávat taxík. Na těchto pohovkách se dobře vyspí i u vás v obýváku.



VARIABILNÍ

 

Nová pohovková kombinace 540 luxusní značky Rolf Benz je velice flexibilní. Tento multitalent je funkční a zároveň oslovuje svou estetikou. Díky patentované technologii se dá bleskurychle proměnit v ostrov na spaní.

 

Rolf Benz, Stopka, cena na vyžádání.



FUNKČNÍ

 

Nová pohovka Plupp je k dispozici v různých barevných odstínech. Model s futuristickým designem se dá různě přestavět spojováním nebo odpojováním jednotlivých opěrek a přizpůsobit tak individuálním potřebám.

 

Brühl, od 58.000 Kč



JEDNODUCHÁ

 

Pohovka Gary se dá snadno přeměnit v cokoliv. Navržena Antoniem Citterio dokáže být dva metry dlouhá, takže se můžete pohodlně natáhnout.

 

Flexform, od 100.996 Kč



SOLIDNÍ

 

Na rozkládací pohovce Deep Suite se dá opravdu příjemně relaxovat. Tento model s elegantně pochromovanýma nohama se prodává ve dvou šířkách. Pohovku navrhl italský designér Rodolfo Dordoni.

 

Minotti, cena od 105.786 Kč



VZOROVANÁ

 

Jako na růžích, tedy vlastně na kytičkách, budete mít ustláno na pohovce Moon. Tento model – v nabídce s potahem s třešňovými květy – se dá rozložit a disponuje elastickým laťkovým roštem a matrací z polyeterové pěny. Ta je velmi pohodlná hlavně pro namáhanou páteř.


Bretz
, cena 71.940 Kč



VARIABILNÍ

 

Piero Lissoni navrhl praktickou pohovku „Wall Sofa Bed”. Potah může být látkový nebo kožený. Po rozložení můžete spát na dvoumetrové matraci s bavlněným potahem.


Living Divani, od 74.032 Kč



KLASICKÁ

 

Bílá pohovka Smala slibuje nevinné sny. Opěrky na ruce a záda se dají přestavět do tří pozic nebo také úplně sklopit, takže se na ní dá výborně ležet. Potahy se dají odebrat a očistit.

Ligne Roset, cena od 84.860 Kč.