Monday, 26. February 2024
 
   
 


06/2017

 

H.O.M.i.E.

duben – květen 2016

 

 

Obsah

 

Předplatné
David Kalista


MILÍ ČTENÁŘI!

 

Co vám v životě udělá radost? Když se s jarem zazelená svět? Setkání s rodinou nebo přáteli? A co dobrá hudba? Já mám radost právě teď, když píši tyto řádky s pocitem, že jsme pro vás opět dokázali připravit inspirující obsah. Náš recept na dobrou náladu má tři přísady. Tou první je Itálie, kterou vám přinášíme prostřednictvím nových trendů z nedávného milánského design weeku a veletrhu Salone del Mobile. S naší speciální přílohou Milano Lookbook, kterou obdržíte společně s tímto vydáním ve vybraných stáncích, tak jako jedni z prvních získáte aktuální přehled s výběrem těch nejdůležitějších veletržních novinek pro rok 2016. Od začátku června si tento katalog můžete také zdarma stáhnout z naší webové stránky www.home-mag.com.  Náš výlet po Itálii tím ale nekončí – připravili jsme pro vás totiž i reportáž z jedné vily v Palermu na Sicílii, která za svou architekturu a design získala řadu prestižních cen.

Skutečně dobrou náladu vytvářejí také naše Moodboardy. Jsou to malé koláže, jejichž úkolem je ukázat, co patří k sobě a jaké barvy, tvary a materiály mohou docílit harmonického celku. Jedná se celkem o deset různých inspirací s konkrétní atmosférou, takže si každý najde to své.

Třetí přísadu pro dobrou náladu v tomto čísle H.O.M.i.E. představuje happyend. Přinášíme vám totiž zpověď těch, kdo si splnili svůj sen. Už podle fotek si rychle uvědomíte, že šířit dobrou náladu po světě je prostě vášeň.

V tomto duchu dodám jedno přísloví: „Život je příliš krátký na to, aby byl malý“ (Benjamin Disraeli).

Příjemnou zábavu!


Další číslo vychází 7. července 2016.